Z DNIEM 30 WRZEŚNIA 2020 ROKU

DZIAŁALNOŚĆ SZKOŁY ZOSTAŁA ZAWIESZONA

- list Dyrektora w aktualnościach -
!!! KONTYNUUJEMY ARTYSTYCZNĄ PRACĘ W DOMU !!!

Zapisz się i pokochaj muzykę.   Profesjonalna edukacja teraz blisko Ciebie.

GRANIE i ŚPIEWANIE: MALUCHY, DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI, SENIORZY

Przedszkole muzyczne oraz zajęcia dla najmłodszych (0-3 lata)

ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU 0-3 LATA I ICH RODZICÓW – radośnie muzykujemy od początku! :-)

W tym roku planujemy wprowadzenie nowych zajęć dla najmłodszych. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami i zapisów!!!:-)

PRZEDSZKOLE MUZYCZNE – MALUCHY I ZERÓWKA – aby dzieci w wieku przedszkolnym wprowadzić w świat muzyki

Dla dzieci w wieku przedszkolnym odbywają się popołudniowe zajęcia Przedszkola Muzycznego w dwóch grupach wiekowych – Maluchy i Zerówka. Zajęcia wprowadzają małych artystów w ciekawej formie w świat dźwięków, a starsze dzieci przygotowują ponadto do dalszej edukacji muzycznej np. w szkole muzycznej I stopnia.

Dzieci uczęszczające do Przedszkola Muzycznego występują publicznie na koncertach. Spotkania standardowo odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Dla Zerówki możliwe jest także dodatkowo rozpoczęcie nauki gry na wybranym instrumencie w ramach Warsztatów Instrumentalnych.

Na koniec roku dzieci z Przedszkola Muzycznego otrzymują Zaświadczenia wydawane przez Szkołę Muzyczną CONSONARE.

Trwają zapisy na Nowy Rok Szkolny 2020/2021.