Z DNIEM 30 WRZEŚNIA 2020 ROKU

DZIAŁALNOŚĆ SZKOŁY ZOSTAŁA ZAWIESZONA

- list Dyrektora w aktualnościach -
!!! KONTYNUUJEMY ARTYSTYCZNĄ PRACĘ W DOMU !!!

Zapisz się i pokochaj muzykę.   Profesjonalna edukacja teraz blisko Ciebie.

GRANIE i ŚPIEWANIE: MALUCHY, DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI, SENIORZY

Zajęcia zespołowe

ZAJĘCIA ZESPOŁOWE – dla rozwoju i radości wspólnego muzykowania dzieci, młodzieży i ... :-)

W tym miejscu będziemy prezentowali propozycje Zajęć Zespołowych, stanowiące uzupełnienie prowadzonego przez nas kształcenia indywidualnego.

Aktualnie istnieje możliwość dołączenia do naszego szkolnego Zespołu Wokalnego :-)
- początkowo dla dzieci w wieku szkoły podstawowej, ale zachęcamy do zgłaszania się osoby niezależnie od wieku, z nadzieją na uruchomienie zajęć także dla innych grup wiekowych (młodzież, dorośli). Ważnym elementem będzie praca nad prawidłowym odechem i emisją.

Zapraszamy chętnych na przesłuchania!!!

Osoby uczęszczające na nasze Zajęcia Zespołowe będą występowały publicznie na koncertach. Spotkania standardowo planujemy raz w tygodniu w godzinach popołudniowych - aktualnie próby Zespołu Wokalnego odbywają się we środy w godzinach g.17.30-18.30.

Możliwe jest także dodatkowo rozpoczęcie nauki gry na wybranym instrumencie w ramach Warsztatów Instrumentalnych.

Na koniec roku uczestnicy otrzymają Zaświadczenia wydawane przez Szkołę Muzyczną CONSONARE.

Trwają zapisy na Nowy Rok Szkolny 2020/2021.